AIKIDO

 

O´ SENSEI

 

DOJO NOVÝ JIČÍN

 

FOTOGALERIE

 

POPRVÉ NA TRÉNINK

 

STÁŽE

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

 

ZPRÁVIČKY:

Nové nášivky pro členy Aikido Dojo Nový Jičín

Koncem roku jsme se rozhodli označit naše kimona logem našeho klubu. Jasnou volbou byly nášivky, kvůli jejich trvanlivosti a odolnosti při praní. Nášivky jsme si nechali udělat na www.vysivane.cz , kam jsme jen poslali logo a zanedlouho jsme obdrželi fotografii vzorku k nahlédnutí. Následně se nášivky vyrobily a byly nám zaslány poštou. Po rozbalení zásilky jsme byli mile překvapeni kvalitou zpracování i barevností. Můžeme proto tyto nášivky vřele doporučit, nejen díky skvělé kvalitě ale i proto, že výroba není podmíněna minimálním počtem kusů, které musíte objednat.
 Pokud vás zajímá, kde nášivky objednat podívejte se na www.vysivane.cz nebo pro více informací na www.mundiplumarii.com.

nasivka

 

 

Najedete nás také na >>>Facebook Aikido Dojo Nový JičínNapište nám e-mail

 

 

Dojo Nový Jičín

 

Oddíl Aikido Dojo Nový Jičín byl založen v roce 1992, kdy do Nového Jičína přijel, na pozvání místních nadšenců pan Richard Krejčí se skupinou svých žáků z Aikido clubu Brno. Společně zde uspořádali seminář spojený s veřejnou ukázkou tohoto bojového umění.
Zvyšování technické úrovně bylo dosahováno pravidelným zúčastňováním se, ale i organizováním seminářů vedených významnými mistry z České republiky i zahraničí. Dnes jsou vedoucí oddílu držiteli stupňů DAN (černý pás).
Zkoušky dosažené pro získání těchto stupňů DAN udělil pan Tamura Nobuyoshi – přímý žák zakladatele Aikido - O´Sensei Morihei Ueshiba.
Oddíl, kromě velmi dobrých vztahů s Brněnským klubem, také spolupracuje s oddíly z Českých Budějovic, Hodonína, ale také na Slovensku, v Rakousku či v Polsku. Každoročně také pořádáme v Novém Jičíně víkendové semináře, případně se zúčastňujeme mezinárodních seminářů, viz. odkaz.

 

V současné době má oddíl 18 členů a je součástí TJ Nový Jičín.
Do oddílu se mohou přihlásit uchazeči od 15 let. Nábor probíhá neustále.
Máte-li chuť vyzkoušet si Aikido, rádi Vás kdykoliv přivítáme.

 

 

Pravidelně se scházíme na trénincích v hale TJ Nový Jičín Msgr.Šrámka 21

mapa

ROZPIS TRÉNINKŮ:

úterý 20:00 - 22:00
pátek 20:00 - 22:00

 

Další informace o našem oddíle můžete najít na facebooku:

Facebook Aikido Dojo Nový Jičín

nebo se můžete spojit: Robert Juřík na tel. (+420) 731 424 253 případně (+420) 604 432 222,

email našeho oddílu: aikidonj@seznam.cz

 

 

 

                               Copyright 2020© aikidonj.sweb.cz, All rights reserved.     Poslední aktualizace: 21.01.20